Acil Bi Durumum Var Bakabilir Misiniz ?

Dametualma

Bu sitede bir ilanım var yavrular baya iyice oldu , tedavilerini yaptirdim ama evimde 7 kedi oldu calisiyorum ve maalesef yavrulara ne gecici ne kalici yuva bulamadim . Sokaga birakacagim insana cok alistilar korkuyorum , biriyle konustum corona bulasir diye sahiplenmek istemedi . baska hangi sitelere ilan verebilirim ya da nasil bir yol izlemeliyim yardimci olabilir misiniz ?

16 CEVAP

Raraco

Coronanin kediden kendisine bulaşacağını mı düsünüyor? Lütfen tam tersi olsun.

Cansumuezza

İstanbuldasiniz gerek dernek gerek şahıs olarak çok fazla paylaşım yapan sayfalar var bırakmayın sokağa biraz daha sabır yapamazlar :(

milesay

Bulunduğunuz şehrin hayvan sahiplendirme sayfalarına ilan verebilirsiniz bazı veterinerlerde yardımcı olabiliyor sosyal medyaları bu amaçla kullanmak gayet iyi ama her sahiplenmek isteyenede vermeyin lütfen belli kriterlere sahip insanlara sahiplendirme yapın :) şimdiden yeni yuvasında mutlu olsun yavrunuz

Anonymus552223

Yaşayamazlar ki disarda:( butun emekleriniz bosa gider. Kediden corona da bulasmaz ne sacma bir insanmis. Illaki salmaniz gerekirse istanbulda hayvanseverlerin cok oldugu bahceli evlerin bulundugu sokaklar mahalleler var. Ornegin ataköy olabilir

Ayselgns

Corona mı şaşırmış bu insanlar ! Kediden insana değil , insandan kediye bulaşısı var. Kedi dert etmeli. İnsan değil !

Miapia

Bence fotoğraf çekimlerine önem verin ve en güzel fotoğraflarini koyun kedilerinizin. Biz sevip besledigimiz için her halleri güzel geliyor ama ilk önce insanlar görünüme bakacağı için daha dikkat çekici, anlaşılır fotoğraflar cekmenizde yarar var diye düşünüyorum

Gamsem

İnstagram sahiplendirme sayfalarına gönderin fotoğraflarını daha iyi yardımcı olur size :)sokağa bırakmak konusunda maalesef fazla yaşamazlar heleki yavru olunca köpek vs saldırısına ve araba riskleri var sizin için çok zordur ama her koldan sahiplendirmeyi deneyin bence instagram sayfalarını deneyin

Ozge00

Kedi evde doğup büyüdüyse dışarıda yapamazlar :(

Anonymus552223

En zorunu atlatmissiniz bundan sonra onune yemek koyacaksiniz birtek.

Dametualma

veteriner bi arkadasim var sagolsun yardimci oldu gerekli tedavilerini yapti , twitterda ilan paylastirmadigim kimse kalmadi , evine heveslik oyuncak gibi alan insanlara da emanet etmek istemedigim icin biraz seciciyim , sahibindene bile ilan verdim 10 gundur arayan soran yok , en son coronayi duyunca şok gecirdim . evsiz kalsinlar bende istemiyorum ama aksama kadar calisiyorum evde zaten 4 kedim var onlarda hirlayip tislamaya basladi , napicagimi bilemiyorum maalesef .

KosanKelebek

Ben kızımı sahibimolurmusun.com diye bir siteden bulmuştum orayı denediniz mi bilmiyorum ama satan falan da vardı orda il ilçe filtresi vardı güzel bir siteydi

Yamukparmak

Suzionline_blog instagram sayfasını önerebilirim. Hanımefendi kediler konusunda cok bilgili ve hayvansever biri. Ben daha takip edeli kısa süre olmasına rağmen bircok yavru sahiplendirdi

elif8790

Istanbulun neresindesiniz,sancaktepe kedi sahiplendirme sayfası var anadolu yakasinda iseniz oraya verebilirsiniz.

Dametualma

istanbul bahçelievlerdeyim bu arada.

Dametualma

yazdim sayfa sahibine umarim geri donus alirim cok tesekkurler bu arada yardimlariniz icin :)