Kilo Alımı

nilayy24

Arkadaşlar kedim 4 aylık olacak 1 hafta sonra. Ama gözüme zayıf geliyor. Veterinere son gittiğimizde 1 kilo 715 gramdı. Sizce 4 aylık bir kedi için görünüş olarak nasıl?

7 CEVAP

sekerfare21

Bence cok saglikli gorunuyor. Kilolu olmasi iyi degil.

Kilo hiç iyi değil ki zaten kediniz çok sağlıklı bir de internette tablosu var bunun resimli görselleri var elle kontrol ediyorsunuz vs bakabilirsiniz onlara ama gayet iyi görünüyor

stroKeRN

benim kedimin kilosuda yaklaşık 1kg daha 1.5 2 aylık falan banada zayıf görünüyordu ama gayet yeterli galiba zaten daha küçük

Zukoo

Benimkide 3 aya yaklaşıyor ve 1.350 gram. Doktor gayet iyi dedi. 4 aylıklen aşağı yukarı bu kiloya ulaşır zatem bence sorun yok.

tofuiscat

öyle kemikleri görünecek kadar zayıflık ve kilolu olması iyi değil zaten,zayıf,fit olmalı kediler

Carathras

Bence gayet iyi her kedi 5 kg olacak diye birşey yok.

nilayy24

Teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınız için:)