Istah

GamzeUmucu

Merhaba köpekler için tavsiye edeceğiniz iştah açıcı birşeyler varmi? Ne yaptıysam yemiyor sadece tavuğu çok seviyor onuda vermiyorum şu an N&D mama kullanıyoruz asla yemek istemiyor elimle zorla yediriyorum ev yemeğide yemek istemiyor yaş mama aldım onuda yemiyor ne kullanabilirim

3 CEVAP

Gokgokgok

Yaş mamayla kuru mamayı katıştırarak kulanabilirsiniz her gün yaş mamayı az az azaltarak verirsiniz bir zaman sonra alışacağını düşünüyorum

hermosaMia

Anlaşılan sizin kız yemek konusunda çok seçici :) maşallah çok güzel.İlk başlarda tavuk ve kuru mamayı karıştırıp verseniz,zamanda içindeki tavuğu azaltarak ilerleseniz belki işe yarayabilir çünkü farklı kuru mamaya geçerken bile bu yöntem kullanılıyor.

yaprakonur

Balık yağı kapsülleri ve polivit vitamin şurubu köpeklerde iştah açıyor. Elbette veterinerinize danışmadan kullanmanızı önermem. :)