Kedim Ve Alaturka Tuvalet

CATLOVER42

Anket

alıştır
(2 oy)
alıştırma biraz daha büyüsün
(8 oy)
sen bilirsin
(4 oy)
Toplam (14 oy)

3 aylık bir oğlum var alaturka tuvalete alıştırmak istiyorum sizce erken mi? erken değilse nasıl alıştırılır?

8 CEVAP

Anonymus552223

Bence kucuk icine dusmesin? Birkac kez deneyin yapiyorsa yapar yapmazsa zorlamayin

yarengur05

Bence alıştırma ama çok istiyorsan biraz daha büyümesini bekle :)

bbeyzvv

alaturkaya alışması pek iyi değil kakası çişi kontrol edilmez

dilaraxx

yine siz bilirsiniz de bence çok doğru değil alaturka tuvalete alıştırmak

CATLOVER42

tesekkürler

CATLOVER42

tuvaleti alaturkanın yanında ve geçen gün tuvaletini temizlerken alaturkaya yapmıştı alıştıracağım ama nasıl ???

Anonymus552223

Demek ki kendiliginden alısacak, bir kac saat kumu kaldiri muhtemelen yine oraya yapar

CATLOVER42

tamamdır teşekkürler ;)