Kedinin Tras Edilen Tuyleri Ne Zaman Uzar?

Bikedi

Merhaba kedimiz ameliyat oldu. Tuylerinin bir kismini tras etmisler. Kedimiz 2 aylik. Tuyleri be zaman eski haline doner?

6 CEVAP

Ayselgns

1- 2 ayda biz yine tüy kraliçesi olmuştuk :) traş edilen kısımdan bahsediyorum. Hiç bir zaman tam anlamı ile traş ettirmeyi düşünmedim.

yusufsaygin2

Tabii bunun kediden kediye değişeceğini unutmayalım. Nasıl her insanın saçı aynı zamanda uzamıyor ise, kedilerin de tüyleri aynı anda uzamıyor..

Anonymus552223

Cocugunuz alişti mi? Kedi nasil? 1 2 aya o kisim kapanir ama tam eski haline donmesi 3 ayi buluyor galiba, tabi sizinki kucuk daha hizli uzar belki

yusufsaygin2

3-4 ay civarı.

Bikedi

Tesekkur ederim cevabiniz icin.

Bikedi

Evet oglumla konustuk. Kedimizin bize ihtiyaci oldugunu, ne olursa olsun onu sevecegimizi bakacagimizi anlattik. Bu gun kucagina aldi sevdi. Kedimiz de cok iyi. Dun bacagi kesilen sanki o degilmis gibi hoplayip ziplayip oynuyor. Cok tesekkur ederim ilginize