N&D Kinoa

Cansumuezza

N&D kinoa serisinden urinary çeşidini kullananlar veya bilgisi olanlar yorumlarınız nelerdir

10 CEVAP

Cansumuezza

Bizde tahılsız balkabaklisini kullanıyoruz memnunum

mervegck06

kinoa serisinin bıldırcınlı skin and coat ına başladık henüz geçiş aşamasındayız. Ama benim sıpa diğer mama içerisinden bunu ayırıp yiyor diğer mama duruyor

Cansumuezza

Lezzetli herhalde begenmis ne güzel :)

dddkkkks

kinoa serisini bilmiyorum ama biz klasik tahılsız tavuklu narlı kullanıyoruz ama maalesef hiç memnun değilim :(

dddkkkks

kinoa serisini bilmiyorum ama biz klasik tahılsız tavuklu narlı kullanıyoruz ama maalesef hiç memnun değilim :(

Cansumuezza

Güncel*

dddkkkks

belki bu seriyi sevemedi anlamadım pek

HaleSebnem

2,5 aydır kinoa urinary kullanıyorum. Kullandığım süre boyunca yemesinde, tüylerinde, dışkısında olumsuz bir etkisi olmadı. Aksine son kullandığımız mamada ki kabızlık sorununu kökten çözdü. İdrar yollarıyla ilgili de bu 2,5 aydır şükürler olsun ki hiç sorun yaşamadık.

zeynepakar47

urinary mamalar genelde üriner sorun varsa kullanılır diye biliyorum, kısır kediler için değil. kullanan varsa aydınlatırsa sevinirim

zeynepakar47

urinary mamalar genelde üriner sorun varsa kullanılır diye biliyorum, kısır kediler için değil. kullanan varsa aydınlatırsa sevinirim