!Acil!Geçmek Bilmeyen İshal

nildogcat

Kedim yaklaşık 1 haftadır ishal mama değişikliği diyor herkes fakat mamayı değiştirdik ama hala ishal devam ediyor.Sanabelle diye bir mama buldum.Sizce kullanmalımıyım?LÜTFEN ÇOK ACİL.

6 CEVAP

mhtpyldz

Bir haftadan beri devam ediyorsa lutfen vet e gorunun su icmesine onem verin ,

Pamuk18

1 haftadan beri devam ediyorsa bir veterinere götürmenizi tavsiye ederim.

nildogcat

Veterinere götürdüm ve aradım.Mama değişikli olduğunu söylüyor.Zaten Malt da kullanıyoruz.Sanabelle mamayı tavsiye eden var mı?

mhtpyldz

Sanabelle urinary kullaniyorum bizim sorunumuzu cozdu memnunum

nildogcat

Çok teşekkürler cevaplarınız için :)

nildogcat

Çok teşekkürler cevaplarınız için :)