Yardımcı Olur Musunuz?

Pamuk18

Merhaba.Evimizde fransız balkon var yani camı yere kadar ve kedim camın önünde oturup dışarıyı izliyor.Ama 3 gün önce falan bir sokak kedisi bizim balkonun önüne çıkıyor ve kedimle birbirlerini izliyorlar.Bu kediyi nasıl uzaklaştırabilirim yardımcı olur musunuz?

2 CEVAP

zcerenoktay

Tel takmanız lazım. Ayrıca kediniz aşılı ise sokaktaki kedilerden korkmanıza gerek yok veya kediniz erkek ise kesinlikle kısırlaştırın sokakta daha fazla yavru olması kimsenin yararına olmaz kendi kediniz de kaçabilir.

Pamuk18

Sorunu çözdük zaten ama yinede teşekkür ederim.Ayrıca aşıları var ama bit veya pire bulaşabilir diye söylemiştim :)