Çooook Ama Çok Acil

Kubraaybasti

sokakta bir tane köpek buldum köpek yaklaşık 1 bilemediniz 2 aylık ama hiç iyi durumda değil eve aldık yıkadık yemek yedirmeye çalıştık yemek yemiyor kesinlikle biberonla içirmeye çalıştık fotoğrafını göndereceğim şimdi sizlere nefesini verirken horultu gibi düşünün ama inliyor gibi onu sağlığına kavuşturmak için ne yapabilirim bu arada burada veteriner olmadığı için ya da işte barınak olmadığı için yardımcı olamıyorum kendi çapımda yardımcı olmaya çalışıyorum biz zaten şu anda bir köydeyiz lütfen yardım edin.

21 CEVAP

Kubraaybasti

Hepinize teşekkür ederim sağlığı yerinde gençlik hastalığı değil çok şükür. İnanır mısınız bilmiyorum başka bir anne köpek buldum bizim oğlan direk süt için yanaştı başka anne köpek itti falan ama bizim ki bırakmayinca pes etti artık mutlu ????

Semiha3737

Gençlik hastalığı olabilir mi

Kubraaybasti

Bakın ciddi anlamda titriyor

Kubraaybasti

Gençlik hastalığı nedir

stroKeRN

titriyorsa ateşi olabilir üşümüş olabilir

stroKeRN

bu arada ateşden titriyor demişim o yanlış olabilir

Kubraaybasti

Allah cezalarını versin 6 tane böyle yavruyu sokağı atmışlar iyi değil ve çok üzülüyorum

Semiha3737

İştahsızlık ,arka ayaklarda güç kaybı ,ayakta duramama ishal bunlar gençlik hastalığının belirtileri olabilir. Veterinere gidemiyorsaniz sıcak tutmaya çalışın yoğurt yedirebilirsiniz belki inşallah düzelir.

Kubraaybasti

Güç kaybı iştahsızlık var

Semiha3737

Canım genelde bu hastalığa yakalanan yavru köpekler kurtulamiyor. Veterinerler fazla para alıyorlar yinede kurtulamayanlar var. Elinden geleni yap.

Ozge00

Sıcak tutun battaniyeye falan sarın. Su falan da mi içmiyor? Başka napilir bilmiyorum hiç. Şırıngayla falan vermeye çalışsanız

Kubraaybasti

Su içmiyor yemiyor yürürken düşüyor

bbeyzvv

gençlik hastalığı.. ölene kadar onu iyi hissettirin sevin

Kubraaybasti

Tek istediğim nasıl bir şey içirebilirim lütfen biri bu konuda yardım etsin dişlerini kitliyor ama biliyorum ki titrediği için zorla açayım mı? Süt mü vereyim laktozsuz ?

Ozge00

Üşümesi soğuktan değilse hastalıktandir o konuda bir sey yapamayız maalesef veteriner görmesi gerekiyor ama gidemiyormussunuz. Tuvaletini falan yaptı mi hiç