Bu Göz Kızarıklığı Normal Mi Acaba?

tuanatuti

veteriner alerji olabilir diyip antibiyotik yapmıştı gözyaşı akıyor diye

6 CEVAP

dddkkkks

aynı göz akıntı şikayeti bende de var damla vermişti bana vet

sekerfare21

Alerji icin antibiyotik verilmesi garip geldi bana ama net bilgimin oldugu bi konu degil.
Fotograftan daha koyu degilse o pembelik de normal geldi bana.

CatMarsi

Benimkinde 1 aylıkken bu şekilde olmaya başladı, veteriner grip olduğunu söyledi. Çok küçük olduğu için antibiyotik yerine bağışıklık güçlendirici şurup verdi. Bu belirtiyi gördüğünüz dönemlerde hapşırıyor mu ve ateşi var mı kontrol edin. Ateş yüksekse veterinere gidin. Sakın kendiniz ateş düşürücü ilaç vermeyin.Göz kızarıklığı ile birlikte çapak varsa ve gözler yapışıyorsa göz enfeksiyonu var demektir. Bunun için göz damlaları var, beşeri olanları da kullanabilirsiniz.

kubraturan

Eğer yemesinde içmesinde problem yoksa bi sorun yok bence. Benimki de aynı bu şekilde veteriner bi sorun olmadığını söyledi. Tabi hep olan bir şeyse bu önceden etrafı beyazsa şimdi kızarık olmuşsa onu bilemiyicem

tuanatuti

güncelll

tuanatuti

bir kaç gündür burnu akıyor antibiyotik vermesi bana da saçma geldi yarın tekrar götüreceğim