Kedim Russian Blue Mu British Shorthair Mi?

Anket

British Shorthair
(17 oy)
Russian blue
(2 oy)
Toplam (19 oy)

Kedimin annesi russian blue babası british Shorthair ???? ama biz anne ırkı mı babamı anlayamadık pek sahiplendiğimiz kişi russian blue dedi ama 3 vet british dedi

7 CEVAP

Ebra_erdem

Burnu basiksa british tarafına benzemistir fotodon çok anlasilimiyo

Carathras

Fotolardan anladığım Bristish, Russian Blue daha kaslı ve sivri hatlara sahip uzun boylu bir yapıya sahip.

Ebra_erdem

Bide büyüyünce muhtemelen 4,5 aylık olunca gözleri kehribar,yanakları tombul,kulakları çok sivri değilse baba tarafına benzemistir zamanla anlaşır biz sadece tahmin edebiliriz

Gören veteriner direkt british dedi ama sahiplediğimiz kişi russian olarak verdi sadece bu yüzden merak oluştu bende biraz büyüyünce daha netleşir gibi düşünmüştüm büyüdükçe yüzü yuvarlaklaştı dediğiniz gibi bir kaç aya baya net belli olur teşekkür ederim ????

Kedimiriltisi

Nur topu gibi british, operim murnundan

tuanatuti

british çok net

Aysenmstura

British olması için british british eşleşmesinden olması lazım. İki cinsin birleşiminden olan yavrular melez olur. Kediniz russian blue british melezi. Veteriner karneye melez yazamayacağına göre hangisine daha çok benzettiyse onu söylemiştir.