Soru Değil Öneri

Elifozdemrrr

Herkese iyi geceler suzionlinedan aldığım öneriler sayesinde bugün camıma bu kümes telinden yaptık vidalar için matkap bile gerekmedi o kadar basit yani sadece iyice ölçüp teli gerdirmek önemli ki ölçü tam uymasa bile kesiliyor büyük makas yardımıyla başka kesici alet olmasa bile sinekliklere 150 200 lira vermek yerine(kedi için olan çelik sineklik sorduk böyle dediler) ben bunu ücretsiz şekilde hallettim nalbur bunlar artık olduğu için ücretsiz şekilde verdi sizede tavsiye ederim ben bunu vida çaktım denemek için ama diğer camlara kanca alacağım o kadar para vermek yerine tüm camları en fazla 70 lira ile halledeceginizi düşünüyorum hem pratik hem hesaplı hemde görüş alanını kapatmıyor diğer sineklikler kapatıyor :))

3 CEVAP

bulentbey

Ben de bayağı düşünüyordum böyle bir şey yapmayı. Teşekkürler

mamacat

Merhaba bizde sineklik var. Eşimle file de yapalım dedik. Sinekliğin üstüne de takılabilir mi yoksa Sinekliği çıkarmak mı gerekir?
Elinize sağlık, çok güzel olmuş. Bebişlerin can sağlığını düşünmek gerçekten çok önemli.

Elifozdemrrr

Sinekliğin üstüne olmaz diye düşünüyorum çünkü çok öne gelir cam kapanmayabilir teşekkür ederim bu arada :)