Proline Kum Kullanıp Daha İyi Bir Kum Bulan Varmı

stroKeRN

arkadaşlar proline kumda kullanıp sonra başka kum kullanıp topaklanma vb. şeylerde daha iyi bulduğunuz kumlar varmı ama prolineda kullananlar yazsın ben 2 paket sipariş ettim bakalım

14 CEVAP

stroKeRN

yani belki prolineden sonra daha iyi bir marka varsa onu alırım

Mio kefi kumu.Ptoline'dan ōnceki kumumuzdu,tekrar geçeceğiz.

Anonymus386040

Alice var her açıdan iyi bir kum. Sanicat de iyidir

Esrakutlu

Pisi pisi aldim memnunum

Denizygt

Ben 5 ay sonra lindo cat kalın taneli naturele geçtim çok güzel hem kokuyu daha iyi hapsediyor hemde dışarıya çok az kum çıkıo

Tuba29

Proline kullandım şimdi indirimde petlebide yine sipariş verdim 10 litre memnunuz

chromatica

proline dışında jungle kum denedim ama hiç memnun kalmadım.

Verdatrtp

Proline bebek pudra kokulu olanından aldım ve hiç memnun kalmadım. Kokusu güzel değil ve ben her gün tuvaletini temizlememe rağmen biraz koku yaptı. Topaklanması tamam iyi ama aşırı toz çıkartıyor kedim tuvaletinden çıktıktan sonra kumu eşelediği için üstü başı tozlu çıkıyor bir daha asla tercih etmeyeceğim.

Sulecrn

2 aydır proline kullanıyorum kokuyu çok az sızdırıyor fakat topaklanması iyi

mishapamuk

İlk kumumu bende proline almıştım. Daha sonra Eczacıbaşının pisi pisi kedi kumunu aldım. Arasında pek bir fark göremedim. Bence kumu kullanma şekli bu konuda biraz önemli. Ben küçük bir evde yaşıyorum. Kış geldiği için tuvaleti mecburen banyoma almak zorunda kaldım. Koku olacak diye çok korktum ancak hiç koku sorunu yaşamadım (her iki kumu da denedim). İşe gitmeden ve işten geldikten sonra kumu temizliyorum. Kum eksildikçe üzerine ekliyorum. Tam bir paket bittiğinde ve kum iyicene azaldığında hepsini döküp kabı da yıkıyorum. Yani fazladan para ödemeye gerek yok gibi duruyor.

Anonymus944867

mırmır kes
nlikle en iyisi fakat biraz pahalı proline a göre

incirreis

Lindocat'ten aşırı memnunum

ferhat05

Şu anlık proline kokusuz kullanıyorum. Kedi tuvaletini yapttıktan sonra ve ben tuvaletini temizlerken kokuyor sadece. Kedimiz üstünü örttükten sonra koku olmuyor. Ama çok tozlaşıyor kumu dökerken ben bile nefes alamadım. Natural bastet çam peletlerini bekliyorum umarım memnun kalırım.

ferhat05

Etrafa çok dağılıyor bir de.