Diafarm Urolsyn Paste-Gel

Edato

1 yaşındaki kedimi kısırlaştırmak için veterinere götürdüğümüzde idrar yollarında enfeksiyon da olduğunu söyledi. Antibiyotik tedavisinin yanında Diafarm urolsyn paste-gel verdi. Daha önce hiç duymamıştım kullanan ya da duyan varsa yorumlarını söylerse çok sevinirim. Pek fazla yorum yok hakkında. Her gün sabah akşam nohut kadar yedirmemizi tavsiye etti.

2 CEVAP

bulentbey

Kedimde öyle bir sıkıntı olmadığı için bilmiyorum ama şimdi internetten baktım. Zaten hastalık için satıldığından dolayı az sayıda sitede var o yüzden fazla yorum bulamazsın. Ben yine de atılan yorumlardan birini kopyala yapıştır yapıp yazayım:

''Belden aşağısı felçli kedimiz için almıştık, kendi kendine işeyemediği için idrar yolları ve böbrekle ilgili sürekli sıkıntı çekiyordu. Bu ürünü 1 yıldır kullanıyoruz ve kullandığımız süre boyunca hiç hastalanmadı kedimiz, çok mutluyuz. Onun dışında site çok ilgili. Kargoları çok hızlı. Diğer sitelere göre de fiyatı çok uygun.''

Edato

Çok teşekkür ederim :)