Arkadaşlar Merhaba Kedimin Burun Kenarında Siyah Kabuk Tarzı Şeyler Var

catdream_

kedimin burun kenarında siyah kabuk tarzı şeyler var pamukla sildiğimde pamuğa geliyor
ve burnunun üstünde de sivilce gibi kabuklu bir nokta oluşmuş veterinere şu anlık götürme imkanım 1 hafta sonra gidicez sizin kedinizin başına geldi mi ve ne yaptınız (burun yanındaki siyahtan bahsediyorum sarılıklar dudağı için ilaç sürmüstüm)

10 CEVAP

bbeyzvv

sümük?

tuanatuti

bizimkinde de oluyor burnu akıyor o kuruyor sanırım yarın aşısı için götüreceğim bir sorarım size de mesaj atabilirim

Zeke

Bildiğimiz dümdüz sümük:)))
Islak pamukla silin. Vete gittiğinizde de danışın bakalım belki de alerjik bir durumu vardır

Yagizsolakk

Burun mukosası(sümük yani) ama mantarmı değil mi bi kültür aldır. Bi baksınlar.

catdream_

sümüğü şeffaf renkli burnunun kenarı siyah ondan dolayı sordum burnunun üstünde ki de sümük değil kabuk tarzı birşey

catdream_

sümüğü şeffaf renkli burnunun kenarı siyah ondan dolayı sordum burnunun üstünde ki de sümük değil kabuk tarzı birşey

catdream_

tuanatuti
gerçekten çok iyi olur mesajınızı bekliyorum :)))

Merhabalarr
Kedinizin burnu nemliyse bir sorun yoktur
Zaman zaman olabiliyor kabuklanmalar /özellikle cins kedilerde
Benim kedim Sofie 2 yaşında hem göz çapaklanması çok hem de burnunda kenarlarda küçük kahverengi kabukcuklar oluyor
Şu ana kadar bir sorun yaratmadı bize bu durum
Ama daha net bir fotoğraf atarsanız başka yorumlarda bulunabilirim
Sivilce tarzı bir şey ise kedi aknesi olabilir.Özellikle bu sıcak havalarda yeterli temizlenmemiş kaplardan ve plastik kaplardan su içen mama yiyen kedilerde rastlanılan bir durum
Çok geçmiş olsun şimdiden

catdream_

çok teşekkür ederim yorumunuz için zeynep hanım burnunun kenarındakiler bencede kabuk ama burnunun üstünde dediğim gibi kabuk gibi birşey var tekrar nasıl resim atıcağımı bilmıyorum

catdream_

sürekli bi yerlerinde bir şey buluyorum biraz pimpirikliyim açıkcası yorumlarınız için teşekkür ederim :))