Kopege Komurlukte Bakmak

tontiskopek

arkadasim kopegini bayramda komurluge kitleyecegini soyluyor misafirlere ayip olurmus ltfn ona ders verilmesi acisindan birseyler yazn

4 CEVAP

vkarahan

kendi 1 gece yatsın kömürlükte eger hoşuna giderse o can orada seve seve durur

izzy

Layık olduğu yer orası degil vicdansızlık bu misafirin cani cehenneme

tanura

Vicdansızlık bu. O hayvan orada karanlıkta ne yapacak hiç düşünmüş mü acaba ? Bence bir hafta kendini kapatsın bakalım hoşuna gidecek mi. Kendi kaldığı odaya koyabilir ya da pansiyonlara verebilir. Arkadasına rica edebilir. Türlü alternatiifler mevcut. Eziyet etmenin anlamı yok.

vkarahan

kendi 1 gece yatsın kömürlükte eger hoşuna giderse o can orada seve seve durur