Mamaya Alıştırma Sorunu

Paamuukk

Köpeğim 2,5 yaşında golden retriever bu zamana kadar tavukla beslendi ama mamaya alıştırmak istiyorum ne yapabilirm

3 CEVAP

poughkeepsie

Yavaş yavaş tavuk içine koyarak geçiş yapmayı deneyebilirsiniz

berko34

köpeğine uygun mama için patilimama'yı öneririm üstelik üye olanlara %10 extra indirim var kampanyaları kaçırma

Kesten

Çok basit bir yöntemi var bu işin. Köpek kankamızın egzersizlerini arttırıyoruz. Zaten yetişkin bir köpeği günde iki kez beslediğinizi var sayarak on dakikadan fazla mamayı önünde bırakmayınız diyorum. Ödül maması veya ara öğünlerle beslemeyin. Ve bu gün yemedi bir şey diyip beslemeyin. Köpekler yaklaşık beş gün aç kalıp bana mısın demeyen kankalarımız. Ve yemek ayırmak içgüdülerinin bir parçası değil. Küçük bir özet geçtim. Daha detaylı bilgi almak isterseniz kralailesi internet sitesi üzerinden arşivde mama araması yaparak alakalı videoya ulaşabilirsiniz.