Yavru Bir Kedi Buldum

Asaceren

merhabalar dün gece sokakta bağıran bir yavru kedi vardı annesi belki vardır diye gece almadım ama sabahta aynı şekilde baģırmaya devam edince bugün aldım o kadar zayıf kalmış ki hareket dahi etmiyordu biberonla süt tozu içirdim biraz daha iyi hareketlenmeye başladı yalnız çok kirli ben şimdilik ıslak bezle üsten sildim ama yinede baya bir kirli yıkayıp yıkamaya konusunda kararsız kaldım evde bir kedim daha olduğundan şuan banyoyu kurutup koydum sadece suyla yıkasam olurmu sizce biraz kendine gelince sahiplendirmeyi düşünüyorum bu şekilde kimsenin alacağını zannetmem

4 CEVAP

Anonymus552223

Hic gerek yok iyice besleyin, iyi bakin 3 5 gun sizde dursun toparlansin kendini de temizler o. Kolay sahiplenilir o zaman

Yagizsolakk

Bi ince sabunku bezşe silip sonra normal bezle yani nemli bezle durulamanızı öneririm.

Ares87

Sirkeli su ile silin kokuyorsa eğer kokusuda gider

Gulsahka

dalin bir şampuan ile yıkayın bence ama kurumasını iyi yapın ve sıcak su torbası yanına koyun ki iyice ısınsın. çok kirliyse tabii bu. olmadı kuru şampuanlar var onlardan da temizlenebilir.