Yavru Kediye Pire Damlası Kullanabilir Miyim?R

Pisunya

Merhaba 2 tane yavru kedi ve bir tane Anne kediye bakıyorum.Son günlerde anne kedi ve yavrular kaşınıyor gibi.Ben yavru kediler ve anne kedi icin parazit damlasi kullanmayı düşünüyorum.Yavrular dün 1 aylik oldu.Hala sütten kesilmedi.Bana yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım?

4 CEVAP

yusufsaygin2

Anneleri yavru kedileri yalarken damlayı da yalarsa sorun olabilir.

bbeyzvv

1 aylıkken deriyi yakabilir ve birbirinden ayrı tutanayacaksanız kullanmayın

bbeyzvv

1 aylık bebek emer ve mecbur ailesiyle kalmalı

Biraz daha sabredin 2 aylık olduğunda aşıları yaptırırsınız hem anne hem bebekler