Arkadaşlar Pug Sahiplenmek İstiyoruz Neden Bukadr Pahalı ?

emreylmz

Pug sahiplenmek çok istiyoruz 2000 tl istyrlar neden bukadar pahalı bizim bilmediğimiz bisey mi var bu yavruda ?

3 CEVAP

Gofretsla

merhabalar önelikle böyle hayvanların parayla alım satımına karşı bir sitede bunu belirtmeniz çok garibime gitti ikincisi ise yuva arayanlar bölümünden bir pug sahiplenebilirsiniz lütfen pet shoptan hayvan alarak onlara para kazandırmayın hem siz parayla hayvan almaya sahiplenme diyorsunuz parayla bir can almak ayrı sahiplenmek apayrı şeyler eğer petlebidec yoksa başka sitelere bakın lütfen bu yazıyı yazmamışsınız farz etmek zorundayım

izzy

Cins köpekler öyle maalesef satın alma sahiplen ideolojosi cinslerde maalesef mümkün değil ya cinsten vazgeçecek barınaktan baska can alacaksınız yada parayla satın almaya devam

emreylmz

Ben de sizin gibi karşıyım sahiplendirme diyor arıyosun uçuk miktarlar istiyorlar. Zaten sorumda bende bu duruma karşı sıkıntımı belirtmek istedim. Parayla satılmalarına olumlu bakan biri değilim