Kedim Eve Yeni Geldi Tvoletini Gösterdim Ama Koltuga Eşer Mi

Sudem_yctrk

Kedim eve ilk defa geldi tvoletini göserdim içinde oynattım yemek yerini gösterdim hepsinin kokusunu aldı daha sonra salonda koltukda uyuya kaldı yolunu bulur tvoletine gider diymi(kokusunu alır yolunu bulur diymi)

2 CEVAP

Firuzecik

Siz yine de uyanınca kumuna götürün. Mama yedikten sonra arada bir bırakın kuma. Poposunu da bi peçeteyle gıdıklarsanır yapar ben öyle bir günde alışırdım

Filizgeziciix

her gün kuma götürüp oynattırın eğer tuvaletini yaparsa ödül maması verin bir daha o mamayı almak için kendisi gider yapar zaten. Bir de kaç aylık? 1 aylık 2 aylık falansa çok bi eğitim beklemeyin derim genelde 2. aydan sonra tam olarak oturuyor eğitimleri