Kediyle Yolculuk

busedinleyici

Kedilerin seyahate çıkması onları nasıl etkiler? 13 saatlik bir araba yolculuğunda stres olurlar mı ve ne yapmak gerekir?

6 CEVAP

Anonymus552223

Kendi arabanizsa daha iyi, tuvaletini yapmiyorlar stresten, ama belki cis yapar ya da altina kacirir. Pet koyun, kutudan cikarmayin, panik olabilir. Cikarsaniz da arabanin kapilarini iyice kapatin, kacarsa sahibini tanimiyorlar. Kolay gelsin simdiden

gozdeyilmaz

13 saat çok fazla havalarda çok sıcak başka bir şekilde gitme imkanınız var mı acaba? Çoğu zaten araba otobüs seslerinden korkuyorlar o kadar yolu gitmek zehir olur bana kalırsa

Kedimiriltisi

Sakinlestirici vermeniz dogru olacaktir bence yoksa mahvolur hayvan stresten

Munevver42

Veterinerinizden sakinleştirici ilaçlar almanızda çok fayda olucaktir. Aksi takdirde çok fazla etkileniyorlar ve hastalanabilir Allah korusun

Ayselgns

Sayısız uçak yolculuğu yaptım kedimle. İlk yolculukta stres yaşamıştı. Fakat artık alıştı. Kendi aracınız ile gidecekseniz, yemek , tuvalet ihtiyacını karşıladıktan sonra yola çıkmanız faydalı olacaktır.

Filizgeziciix

stres olurlar ve çok korkarlar. Taşıma kabındaysa üzerine dışarıyı göremeyeceği şekilde bir örtü örtülmesini tavsiye ederim, tuvalet ihtiyacını nasıl karşılar bilemiyorum ama