Kızımın Norvec Orman Kedisi Olduğunu Düşünüyorum Ama Emin Değilim. Yardımcı Olur Musunuz?

haller

kedimi yeni sahiplendim, henüz bir buçuk iki aylık olduğu için ırkından emin olamadım. bilgi sahibi olan var mı acaba?

12 CEVAP

sekerfare21

Tekir gibi geldi bana, uzun tuylu tekir.

baharklnc

Büyük ihtimalle Norveç Orman Kedisi olabilir fakat bunun dışında Norveç-Tekir kırma da olabilir, küçük olduğu için bende pek bilemedim ama bence Norveç Orman Kedisi...
Ne kadar da sevimli :)

baharklnc

@haller Ne demek, rica ederim :)

Filizgeziciix

bence de uzun tüylü tekir ya bu

haller

@sekerfare21 biraz araştırdım karakter özelliklerini ve fiziksel özelliklerini. saf tekir gibi durmuyor bence ama kırma olabilir arkadaşın da dediği gibi norveç-tekir kırması. teşekkür ederim buarada ❤️????

haller

@filizgeziciix biraz daha büyüyünce emin olacağız artık. yeniden veterinere götüreceğim gerçi yakında, bilgilendirirler değil mi?

lwb

kediniz tekir, büyük ihtimal şuan bebek olduğu için pofuduk ve size de uzun tüylü olucakmış gibi geliyor ama büyüdükçe tüy yapısı daha düz ve kısa bir hal alır. her tekirin de fiziksel veya yüz hatları birbirine benzemez, kimisi daha fit ve uzun kimisi tam tersi oluyor ya da burnu daha sivri, daha basık oluyor bazılarının da.sizinki de kahverengi tekir, büyüdükçe de fiziki yapısı belli olur.

haller

çok teşekkür ederim ????❤️

mishathecat

Türkiye'de norveç orman kedisi yok diye biliyorum ben. Büyük ihtimal tekirdir direk. Belki (illa aynı renk olmak zorunda değiller) smokin ya da tuxedo bir anne ile bu renk bir tekir babanın yavrusu olabilir

Filizgeziciix

@haller evet bilgilendirirler kesinlikle :) hayırlı olsun bu arada

haller

@mishathecat çok teşekkür ederiim❤️

haller

@filizgeziciix çok teşekkürleer :')❤️