Yakında Delireceğim

Polcuse

Annem eve 2 yavru kedi sahiplendi. Ne güzel, tamam, bakılır elbet. Ne de güzel bakılır ama şimdi eve 1 tavşan ve 2 hamster getirecek. Yani 2 kemirgen hayvan ve biri fare resmen! Bakın, yanlış anlaşılmak istemem ben hayvanları çok severim ama çok korkuyorum böyle hayvanlardan.
Nasıl vazgeçiririm, ne olur iki taktik verin bakım zorluğuyla alakalı belki anneme onları anlatırım da vazgeçer...

23 CEVAP

bbeyzvv

bence onlar da çok tatlı ya kedi olmasa hemen alırım

Pocuse

@epiglottis Ya ama ne yapayım annem çıldırtıyor beni, mesela babama yakınlaşarak başka kemirgen hayvan almayacağız dedirtmeye çalışıyorum babam da seviyor ama arada diyor işte benim için, annem de diyor ki e bende çalışıyorum masraflarını ben karşılarım sende görmek istemiyorsan yanına yaklaşma bakımını da ben yapıyorum zaten diyor. Konuyu da kapatıyor.

Bugün uyanır uyanmaz da hamster ve tavşan diye kalktı zaten .d Akşama hamsterla gelecekler, ve bende yan evdeki komşuda kalmayı planlıyorum, annesi hamster ve tavşan almayan kişiler ne kadar şanslı ya :P

Pocuse

@epiglottis Anneme düzgün bakamadığından dolayı şikayet de edemiyorum. Bakmaları için hauvansever dostlarını getiriyor arada o işte olduğu zaman, kaliteli besliyor, oyunlar oynuyor, veteriner teyzem de olunca... Neyse neyse şu sınavı kazanayım kaçacağım ha gayret. Sınav gelene kadar bir hafta da başka bir evde kalırım yazın da yazlığa kaçarım evde durmam e sonrası da zaten okul için başka şehir.

Cevabınız için teşekkür ederim :)

Pocuse

@iidyl Aşırı korkuyorum ama hamsterdan. Hani öyle böyle bir korku değil bu. Fare, Hamster, tavşan... Hepsinden çok korkarım. Anaokulunda tavşan vardı diye anaokulu değiştirmiştim. Çocukluğumdan gelen nedenini bilmediğim bir korku bu. Sanırım ama ben zaten diğer hayvanlardan şikayetçi değilim, ben bu tür hayvanlardan korktuğumdan dolayı şikayetçiyim.

Sizin eninde sonunda kedi sahibi olmanıza sevindim ama :)

iidyl

korktuğunuz halde eve alıyorsa evet haklısınız..

umarım üniversite konusunda her şey istediğiniz gibi olur ve gönlünüze göre rahatça yaşarsınız :))

baharklnc

@SBKart2207 Beni bu kadar iyi anlayamazdın :)) Yanıtin ve hak verdiğin için teşekkürler ama keşke böyle sınırlı kalsa, neyse kaçıyorum 2 güne üniversiteye, yani umarım .d Ve seni yine az biraz anlıyorum böcek görünce kaşınıyorum ama o kadar da korkmuyorum :)

yarengur05

Tavşan ve kedi aynı evde beslenme

Rabbits

Ben annemi bir tavşan almaya ikna edemiyorum. Keşke annem öyle olsa