Kedi Çiftleşmesi!!

Raubeyaz

Erkek kedim 6 aylık dişi kedim 3 aylık
Dişi kedim bugün erkek kedime kur yapıp çiftleşme pozisyonuna geçmeye başladı garip hareketler yapıyor ama erkek kedim oyun oynamaya çalışıyor, kısırlaştıracağım için çiftleşmelerini istemiyorum fakat dişi kedim daha bebek olmasına rağmen çiftleşmek istiyor ve dişi kediyi 4 aylık olunca sahiplendirecektim bir düşünceniz var mı hiç bu durumu yaşadınız ve ha duydunuz mu?

6 CEVAP

elif8790

3 ve 6 aylık çok küçük yaa daha bebek onlar:((3 aylik olan dişi mi yoksa,lütfen yapmayın. Daha bebek ,kendi kiziniz olsa 10 yaşında evlendirirmisiniz:((
Lütfen bekleyin:((

bbeyzvv

ayrı tutun

elif8790

3 aylık kızgınlığa girmez hanimefendi,o oyun olsun diye yapiyodur.

Drawhel

Bazı kediler erken kızgınlığa girebiliyor, 4-6 ay ama sizin kediniz 3 aylık henüz, hiç kızgınlık belirtisi gördünüz mü?

Raubeyaz

Dediğim gibi mırlıyor zorla erkek kedimin üstüne çıkması için çabalıyor bu kadar erken olmasını beklemiyordum

iidyl

aynı evde kalacaklarsa ikisini de kısırlaştırın. birini kısırlaştırırsanız şu ankinden bile beter olabilir durum. veya küçük olanı daha erken sahiplendirin. yavrularla ve hamilelik süreciyle uğraşmazsınız böylece. bir yavrunun yavru sahibi olması çok yanlış ve tehlikeli. hem yavruları hem anneyi kaybedebilirsiniz.