Arka Patisini Sürekli Geriye Atması

Drawhel

Arkadaşlar kedim patisi suya değmiş gibi arkaya doğru hafif titretir gibi atıyor çok şık olan bir durum değil ama mama falan yedikten sonra bunu yapıyor genelde bu bir sorun mudur? Bugün vet. Gittim ama sormayı unuttum, dikişleri bandaj sarımı falan derken aklıma gelmedi.

2 CEVAP

Janetdm

Valla bizimkide yemek yedikten sonra genelde toprak atar gibi yapıyor yemek üstüne, daha sonra o hareketi arada yapıyor ama çoğunlukla ben yıkadıktan ya da sildikten sonra yapıyor. Belki küçükse, aniden bir yere atladığı için ayağı uyuşmuş olabilir.

Drawhel

6 aylık işte şu anda, evet dediğiniz gibi toprak atar gibi yapıyor, uyuşmuş olabilir de dediğiniz gibi evet.