Hermospet'ten Mystic Mama Konusunda Geri Dönüş Aldım

omarkai38

Forumda mystic mama kullanan neredeyse tüm üyelerin kedilerinin ishal ve gaz sorunu oluştuğu hakkında firmaya mail attım cevap olarak aşağıdaki maili aldım.

6 CEVAP

omarkai38

Resim olarak attım ama resim çok küçük olmuş anlamadım cevap şu tam olarak:

Öncelikle ilginiz ve araştırmanız için çok teşekkür ederim.Gözlemleriniz ve araştırmalarınızda belirtilen bulgularda kısmen doğruluklar vardır.

Bunun 2 ana sebebi vardır ;

1 – HAYVANSAL PROTEİN ORANIN ÇOK YÜKSEK OLMASI ,İÇERSİNDE TAHIL OLARAK SADECE PİRİNÇ BULUNMAKTADIR.KISACA SI ET ORANI ÇOK YÜKSEK ,BÜNYESİ HASAS OLAN CANLARIMIZDA BELİRTİLEN SORUNLAR GÖZÜKMÜŞTÜR.

2 – ÜRÜNLERİMZİDE TÜRKİYEDE İLKEZ VE TEK OLARAK TAZE ET KULLANIMI VARDIR. HASAS SİNDİRİM SİSTEMİ OLAN CANLARIMIZDA AYNI TEPKİ OLABİLMEKTEDİR.

Yukarıda belirtilen iki husus doğrultusunda ürünlerimize Mayıs üretimlerinde ilave doğal probiyotikler girerek ;yumsak dışkı ve koku probleminin önüne geçilmiştir.

İlginiz için çok teşekkür ederiz

Anonymus552223

Evet ya mama degisti gibi geldi bana dogruymus demek ki.

Semiha3737

Daha iyi mi oldu sizce ?

ZehraBulutt

Teşekkür ederim sorduğunuz için, biz de numune denedik ishal oldular, madem içerik değişmiş bir şans daha verebilirim o zaman ilerde.

Anonymus552223

Mayis uretimi degildir gerci bizimki, 1 ayi gecti aldigimizda. Iyiydi zaten bizimkilere ishal yapmamisti

Semiha3737

Bende almayı düşünüyorum ama 1.5kg bulamadım siz nerden aliyorsunuz ?