Mystic Kuru Mama İçerikk!!

Merzela

Arkadaşlar öğrenciyim kedimin mamasını değiştiricem fakat uygun ve içeriği güzel bir mama ariyorum. Kedim 3 aylık. Mystic araştırdım. Bütçeme uygun. İçeriğini paylaşıyorum hemen.Kullanan kişiler var mı? İçerik okumada pek iyi değilim bilgilendirir misiniz lütfen?

İçerik:
Kurutulmuş Ve Taze Tavuk Eti (%50)
Kahverengi Pirinç
Bezelye
Nohut
Patates
Rafine Tavuk Yağı
Balık Yağı
Bira Mayası
Hidrolize Tavuk Ciğeri
Nükleotit Maya Proteini
Mineraller
Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler
Deniz Yosunu
Zerdeçal Kökü Tozu
Avizeağacı Özütü
Kabak
Havuç
Yucca
Pisilyum
Analiz Raporu:

Protein %35
Yağ : %18
Ham kül : %5
Ham Selüloz : %3
Nem : %8
Omega 6 : 3.60
Omega 3 : 0.65
Besin Katkı Maddeleri:
Vitamin A : 37.500 IU/kg
Vitamin D : 2250 IU/kg
Vitamin E : 225 mg/kg
Vitamin C : 38 mg/kg
Taurin : 2600 mg/kg

8 CEVAP

Erogluekiin

Bütçeniz buna uygunsa daha pahalı mamalara yetmiyorsa ( golosi) bence iyi bir mama ben kullandım tek sıkıntı dışkıyı çok kokuttu ama başka kullananlarda farklı etkiler göstermiş yani değişiyor sanırım kediye göre. Şu an nd mama kullanıyorum ama bütçem yine eskisi gibi olursa ilk alacağım mama mystic

KosanKelebek

Ben de bir ay kadar önce aldım kızıma başta eski mamasiyla karıştırip verdim. Sorun yaşamadık hiç gaz sorunu bile olmadı. Gurme olanı kullanıyoruz

Ebra_erdem

Ben kedime açık paket alıp denemiştim beğenerek yedi 1 ay civarı kullandım tüy dökümünü hafiften azalttı ama içerisindeki nohut bazı kedilerde gaz sorunu yapabiliyormuş

berko34

tüy dökme problemi varsa somonlu mama öneririm tüm alternatif mamalara buradan ulaşabilirsin ilk üyelikte % 10 indirim var

lenaersu

numune siparis ettim yaklasik 1 bucuk ay sonra geldi ve kargo bziden olmasina ragmen kargo ucreti almadilar sanirsam geciktigi icin onun disinda kuru mamaya alistirmak icin yas mamayla karistirip verdigim icin net bir sey diyemem ancak biraz gaz sorunu yapti eskisinden daha cok diskisini yapiyor ve daha agir kokuyor fakat icerik fiyat acisinda basarili oldugu icin tamamen bu mamaya alistirip degistirmemeyi dusunuyorum

Gulsahka

benim kedim de maalesef tüy dökümü yaptı aşırı hem de. somonlu kullandığım halde ilk alacaksanız kilosunu düşük alın deneyin öyle yüksek kilo alın derim. her kedide aynı değil çünkü.

AnneRoss

Ben gurme olanına geçtim, tüyleri parlak dökülmesi azaldı memnunum. İshal sorunu yapmadı direkt geçiş yapmama rağmen, yalnız biraz gaz yaptığını eklemem gerek.

Anonymus552223

6 aydit falan kullaniyorum kötü degil