Tüy Döken Kedi İçin Mama Önerisi Lütfenn

Kyliesmom

Bu ara 1 yaşında kedim çok tüy dökmeye başladı ndnin quinoa serisinden denemek istiyorum ama bilemiyorum.... Balıklı mı bıldırcınlı mı alsam yoksa başka bir mama mı alsam karar veremiyorum

5 CEVAP

kubracetin9

Somonlu mamalar tercih ederseniz tüy dökümüne iyi gelir:)

Ebra_erdem

Ben kedime nd somonlu kısır mama kullanıyorum tüy dökülmesi orta yani ne fazla nede çok az tabi sizin kedinize farklı gelebilir mystic denemiştim nd'den daha az tüy döktürüyordu benimkide 10 aylık

Ebra_erdem

Bide mevsim geçisleriden dolayı tüy döküyorlar yani mamadan mi yoksa mevsim geçişinden mi ayırmak çok zor oluyo

Ebrarh

nd somonlu aldım bu ay 2 hafta olmadı belkide tüy dökümü yok belkide kucağımıza aldığımızda üstümğzd sayıyla tüy oluyor tüyleri önceden keçe gibiydi nd tavuk ve nd kuzu kullanmıştık şimdi ipek gibi yumuşacık sürekli sarılmak istiyorum skwjsjejjd bu kadar kısa sürede bu etkiyi vermesine ailecek şok olduk denemenizi tavsiye ederim bu işler biraz kediye göre de değişiyo denemeden bilemezsiniz

Kyliesmom

Kedim daha kısırlaştırılmadı o yüzden nd somonlu kısırlaştırılmış diyor bir sorun olur mu olmaz mı bilemediğimden alamıyorum