Kedimizin Karninda Gaz Var.

Kedimizin Karninda Gaz Var Tuvaletini Yapamıyor.Karnindan Sesler Geliyor.Ne Yapmalıyız?

5 CEVAP

stroKeRN

karnına nazikce masaj yapın bebeklerde olduğu gibi gaz çıkana kadar

Ebra_erdem

Yavru kedilerde oluyor bazen iç paraziti yapılmış mıydı

Yapıldı.İlk Aldığımızda Yaptirmistik Şuan 45 Günlük

45 günlük kediye iç parazit yapılması doğru değil diye biliyorum aslında, ki siz daha önce yaptırmışsınız.

Söylendiği gibi parmağınızla çok bastırmadan karnına masaj yapın, geçecektir

Biz Daha Alalı 2 Gün Oldu Kediyi Veterinerimiz De Yapılabileceğini Söylemişti