Kedi Batikon Yalarsa Sıkıntı Olur Mu

nhazalsahin

Batikon zehirler mi

6 CEVAP

stroKeRN

bence çok yaladıysa bir sıkıntısı olursa veterinere götürün https://www.kizlarsoruyor.com/saglik/q7964386-saglikcilar-batikon-tentrdyot-icmek-ne-tur-zarar-verir-hayvan bu linkede bakın

nhazalsahin

Yarasına sürdüm az bir şey sanırım onu yalasa sıkıntı olmaz

anjelik123

Akrabamın kedisinin boğazında mantar var veteriner batikon sür demiş yalasada zararı olmaz demekki boğazına sürüyo sonuçta

ZehraBulutt

Az bir şey yalamasında sorun olmaz evet ağız içine de uygulanabiliyor batikon.

mishathecat

Bende sormuştum, zararı yok ama yine de çok sürmeyin, pamuk yerine kulak temizleme çubuğuyla sürün demişti

nhazalsahin

Hepinize çok teşekkür ederim ???? içimi rahatlattınız bir saattir kedinin başında duruyorum yalamasın diye ????