Aciiil

yarengur05

Tavşanım çok fazla kuru mama yiyor ne yapmalıyım

3 CEVAP

Merve203

Tavsanlar doyumsuz hayvanlardir diyebiliriz. Ben yillar once tavsan besledim ve bilgisizligim dolayisiyla fazla yemek yedirdigim icin cok sıkıntı yasadik. Yemek vermeyin surekli. Duzenli ogun halinde verin. O ne verseniz yer cunku

Merve203

Daha cok küçükmüş belli bir kiloya ulasana kadar o sekilde yapin. Fakat dikkat cekecek kadar cok yemek yerse biraz azaltin. Cok bilgili degilim ama fazla yedirdigim icin tavsanimi kaybetmiştim. Obur hayvanlar biraz. Dikkat ederseniz bir sıkıntı olmaz umarim

yarengur05

Aldığımız yerde yemeği sürekli önünde dursun dediler 3 haftalık çok sıkıntı olur mu?