Uyuyor

catdream_

Anket

uysaldı
(6 oy)
yaramazdı
(15 oy)
Toplam (21 oy)

merhaba 2 aylık kedim sürekli uyuyor bazen evin içinde geziyor ama genelde hep uyuyor halsiz gibi yavru olduğu içindir diye düşündüm ama internette gece aktif olup gündüz uyur yavru kediler yazmışlar ve genel olarak herkes yavru kedilerin yaramazlığından şikayetçi eğer bir sorun yoksa uysal olması tabii benim için daha iyi. sizin kedileriniz yavruyken nasıllardı?

14 CEVAP

nilayy24

Benimki de tekir. 4 aylık ve geceye doğru kuduruyor yaramazlık yapıyor ordan oraya koşturuyor ama gündüz genelde sakin, uyuyor

stroKeRN

aslında kedinin kişiliğine ve cinsine göre değişir cinsine mesela benimki tekir çok çok hareketli oluyor çoğunlukla

ZehraBulutt

İkisi de aşırı yaramazdı, zıpkın gibiydiler. Küçük olanın 3 aylık olana kadar doğru düzgün fotoğrafını bile çekemedim, hiç yerinde durmuyordu çünkü.

Yavrular çok uyur ama çok da oynarlar. Eğer ki hiç oynamıyorsa, halsiz, keyifsiz duruyorsa, iştahı da yoksa bir sorunu olabilir.

ZehraBulutt

Allah allah bu nasıl yavru böyle :) Irkı ne scottish falan mı? Aşılar için vete gideceksinizdir zaten o zaman anlatın, detaylı bir muayeneden geçsin. Aşıyı olmadan söyleyin ama, hastaysa aşı yapılmaz.

fatmanurss

Benimki de British ama hem uyur hem de çok hareketlidir belki eklemlerinde falan ağrı olabilir bence bir veterinere danisabilirsiniz

Ares87

Benim de 3 aylık olacak british yavrum var iki dk yerinde durmaz virajı alamayarak kapılara çarpar elinden gelse düz duvara tırmanacak aşırı kuduruk :)

catdream_

Tam bunu yazdım umutsuz bir şekilde tekrar oynatmaya çalıştım oynadı koşturdu felan mutlu oldum nerdeyse ilk kez yani yorumlarınız için teşekkürlerrrrr

kedimelsa

Benimkide smokin 3 aylık olucak gece kuduruyor odadan odaya tavşan gibi gündüz kendinden geçiyor uyurken

Merzela

Hem çok uyur uyanık oldugunda yerinde durmaz. Sonra yine uyur. Böyledir yavru kediler. Kedinizi vet. Kontrolunden geçirin.

catdream_

zorla yüzüne ip tutuyorum oynasın diye oynamıyor

catdream_

britsh shorthair cinsi :)

stroKeRN

cat dream galiba onlar biraz daha sakin oluyor galiba bu arada @nilayy24 heralde tüm tekirler aynı kudurmak ama ne kudurmak ne kadar eğit hayır de kudurmuşken sevmeyecen ısırıyor yani bende öyle bide kudurmuşken sevince ısırıyor elini çekince artık hızını alamayıp koşarak uçarak ısırıyor artık bende çok acıtınca salona koyuyom sakinleşene kadar

Kuzucansu44

Dedikleri gibi cinse göre bazen değişebiliyor. Benim 2 tane chinchilla cinsi kedim var, yavruyken çok uslulardı. Tekir kedim ise yerinde hiç durmazdı, çok hareketliydi hala da öyle.

keplep

Zamanla alışır oynamaya sabredin bizde yerinden kaldıramazdık şimdi durduramıyoruz oynadıktan sonra ödül maması veriyorum alışıyor oynamaya