Kedim Dişimi Erkek Mi

Burcuakln

Anket

Kız
(4 oy)
Erkek
(8 oy)
Toplam (12 oy)

Kedim dişimi erkekmi sahiplendiğim kişi dişi demişti ama anlamadım erkek gibi duruyor kimisi gözlerinin şekilerinden anlaşılıyor diyor yardımcı olurmusunuz

4 CEVAP

mismia20

bu kedi erkek

bulentbey

Gözlerinin şeklinden cinsiyet mi anlaşılır hangi gerizekalı söyledi onu size :D

yusufsaygin2

@bulentbey bu forumda 150.000 puanı olan ve her soruya cevap vermeye çalışan bir üyemiz söyledi ki verdiği cevapların çoğu doğru ve bilimsel dayanakları var. Tutup geri zekalı gibi bir ithamda bulunmadan önce kedimi balkona çıkarmazsam mutsuz olur mu diye sormaya devam ediniz iyi günler .d

suleren

2 nokta olunca dişi, 3 nokta olunca erkek oluyor. Erkek denmiş ama bi bana mı dişi gibi geldi:(