Kedim Dişimi Erkek Mi

Burcuakln

Anket

Kız
(18 oy)
Erkek
(33 oy)
Toplam (51 oy)

Kedim dişimi erkekmi sahiplendiğim kişi dişi demişti ama anlamadım erkek gibi duruyor kimisi gözlerinin şekilerinden anlaşılıyor diyor yardımcı olurmusunuz

14 CEVAP

Anonymus552223

Bana erkek gibi geldi, gozleri erkek erkek bakiyo

kedimedisever

Benim kedimi dişi diye almıştık erkek çıktı :D bazı kedilerde testisler hemen gözükmüyor ilerleyen aylarda daha belirgin oluyor veterinere gösterin anlar hemen zaten :)

ZehraBulutt

Kediniz dişi, gözlerinden belli oluyor diyen de iyi sallamış, çok güldüm buna :)

sekerfare21

Ben soyle anlamaya calisiyorum. 3 karalti varsa erkek, 2 karalti varsa disi oluyor. Sizin kedide 2 tane var bence disi ama tuylu olmasindan sanirim bir kabariklik da var gibi.

dddkkkks

erkek sanırım bizimkiyle karşılaştırdım birebir aynı

Simbat

Kediniz erkek

umuttom

Bence erkek

iidyl

dişi gibi geldi bana, erkek olsa testisleri belli olurdu.

stroKeRN

bence dişi yani kız

fatmanurss

Bence dişi

ZehraBulutt

Aslında anüsle idrar yolu açıklığı uzak duruyor biraz, daha net bir fotoğraf yok mu? Erkekse yuvarlak bir açıklık olur, dişiyse daha uzun yarık şeklinde bir açıklık olur, bana uzun gibi geldi o yüzden dişi dedim. Yüz ifadesi erkeksi gerçekten ama :)

PsLuna

Dişininki o kadar aşığıda olmaz erkek bence

aycatt

dişi

dddkkkks

testisler yavruyken belli olmayabiliyor ben erkeğe benzettim ama en netini veteriner hekimi söyler :)