Yavru Kediyi Evde Bulamamak?

esrasudan

merhabalar. benim yavru bir kedim var eve geleli daha bir kaç gün oldu yavaş yavaş kendime alistirmistim hep odamda duruyordu fakat şimdi onu bulamıyorum odama gittim yok diğer yerleri ariyorum sesi de gelmiyo kendiside yok kapı cam da acik degil cikmista olamaz saatlerdir ortada yok ne yapmam lazim arkadaslar bi şey olmuş olabilir mi?

20 CEVAP

Yavru kediler için zilli tasma şart her deliğe giriyorlar çünkü ben kedimi mama vermeden önce sallardım kavanozu sesine alıştı sonra kaybettiğimde kavanozu sallıyordum koşa koşa geliyordu :))
Buldunuz mu kedinizi merak ettim

Azra00

sevdiği bir oyuncağı varsa yere yakın onu sallayarak gezerseniz çıkabilir ya da mamasını seviyorsa onun tıkırtı sesini çıkartarak da dolanabilirsiniz evde, siz farketmeden dolapların içerisine girmiş de olabilir ayrıca eve henüz tam alışmamış yavru kediler yatak ve kanepe altlarındaki kuytu köşelerde saklanabiliyorlar tekrar kontrol etmenizde fayda var. İlerleyen günler için zilli bir tasma almanızı tavsiye ederim.

Ona zilli çok seveceği tercihen kedi otlu bi oyuncak alın. Onu evde bulamadığınız al o oyuncağı sallayıp yere atın koşarak gelir. Bizimkiler zilli oltanın sesini evin öbür tarafından duyup koşarak geliyorlar :)

kedimelsa

Heryere giriyorlar şemsiyelik de buldum ben alışana kadar böyle alışınca yataktan inmiyolar senin değil onun olucak haberin olsun

esrasudan

evet buldum dolabın arasina girmiş uyumuş. tesekkur ederim cevaplariniz icin