Yavru Kediyi Evde Bulamamak?

esrasudan

merhabalar. benim yavru bir kedim var eve geleli daha bir kaç gün oldu yavaş yavaş kendime alistirmistim hep odamda duruyordu fakat şimdi onu bulamıyorum odama gittim yok diğer yerleri ariyorum sesi de gelmiyo kendiside yok kapı cam da acik degil cikmista olamaz saatlerdir ortada yok ne yapmam lazim arkadaslar bi şey olmuş olabilir mi?

20 CEVAP

Aysenmstura

Kanepe varsa evde açın içine bakın biz de bir defa kaybettik dışarı aramaya çıkacaktık koltuğun içinden çıkmıştı

EsraDogan2020

Eve yeni geldiği için saklanma insandan kaçma huyları oluyor. Aynı şey benim de başıma geldi. Evi aradım taradım yok sonra bir de baktım koridordaki fortmantoya girmiş ayakkabıların arasına saklanmış :D Bu tarz yerlere de bakın bir yerde kapalı kalmasın, küçücük olduklarından her deliğe giriyorlar :) Eğer camlar balkon kapıları vs kapalıysa mutlaka çıkar bir yerden..

stroKeRN

valla ne yalan söyliyim her yerde olabilir benimki bazen camın mermerine çıkıp dışarıyı izliyor falan bazen bende bulamıyorum

Anonymus552223

Camasir makinasi bulasik makinssi gibi seyleri kontrol etmeden calistirmayin, buzdolabina bile bakin, atliyolar icine bir kac kez yas mama verdiyseniz ogreniyorlar

Kuzucansu44

Zilli tasma takmanız öneririm

Gulsahka

keşke buldunuz mu diye cevap da verseniz. yaş maması ile etrafta dolaşın kokusuna gelir mutlaka.

Frobi

Biz de konu sahibini bulamıyoruz :) benim ki de sürekli çekyat bazasına girer. Biliyorsunuz zamanla nerede olduğunu

Aysenmstura

Sevdiği ödül maması veya mama kabını sallayın sesi duyarsa çıkabilir

Ben de kirli sepetinde bulmuştum, her yere baktım diyor insan ama onlar saklanacak yer buluyorlar

Firuzecik

Buldunuz mu acaba merak ettim. Umarım bulursunuz ya da çıkar bi yerlerden.

mervegck06

bu sıpalar her yerde olabiliyor. kapalı yerleri kontrol edin. benim sıpayı da katladığım çamaşırların arasında bulmuştum.

sekerfare21

benim yavrular da koltugun altina, yatagin arkasina, dolaplarin arkasina, icine giriyorlardi.
En korkuncu koltugun altinda buldugimdaydi, sikismis ve nefes alamiyor zannettim ama uyuyormus meger. O koltugu bir firlatisim var ama onun orada oldugunu gorunce, korkunctu.

mismia20

sevdiği bi oyuncağı ya da ilgisini çekecek birşey alıp oda oda gezerseniz bulabilirsiniz

Animalssss

Kedinizi buldunuzmu

mamacat

Benim yavru kedim de koltuğun bazasına girmişti. Evin her yerine bakmıştık. Her tarafa girebilirler. Bir hafta civarı böyle şeyler olabilirmiş, çok normal. Zilli bir oyuncak ile ilgisini çekebilirsiniz. Girdiği gibi çıkıyorlar zaten, endişelenmeyin.