Reflex Yaş Mama

Ares87

Merhaba ablam yaklaşık bir hafta önce 20 günlük bir kangal sahiplendi annesi bakmadığı için bu kadar küçük sahiplendi neyse ablama veteriner reflex yaş mama satmış bu iyi diye içerik okumayı bilmiyorum ama burda okuduklarıma göre iyi bir mama değilmiş sanırım hangi marka mama yavru için daha sağlıklı olur gelişimi yönünden faydası olur bilgilendirirseniz çok sevinirim

2 CEVAP

bulentbey

Reflex'in kedi mamaları da köpek mamaları da birbirinden kötü. Eğer maddi durumunuz iyi değilse alınabilecek en uygun fiyatlı mamalar BonaCibo'dur. Reflex hem BonaCibo'dan daha pahalı, hem de gerçekten diyorum içerik olarak rezalet. Tamamen tahıl deposu bir mama. Evet BonaCibo çok iyi bir mama değil ama bu fiyatlara alınabilecek en iyi mamadır kendisi.

Ayrıca bir daha mama alırken veterinerin dediğine inanıp hemen satın almayın, önce bir araştırın. Çünkü çoğu veteriner/petshop sırf para kazanmak için kötü kötü mamaları öneriyor. ''Reflex ile ND'nin içeriği aynı ben kendi kedime de reflex alıyorum'' diyen petshop var bizim burada, gerisini siz düşünün :D Akli dengesi yerinde olan hiçbir veteriner Reflex'i önermez

Ares87

Güncel