Köpeğim Eskisi Gibi Yemek Yemiyor Ve Mutlu Gözükmüyor Bunu Düzeltmek İcin Ne Yapabilirim?

striker35

Merhaba,

Benim yaklaşık 1 senedir beagle cinsi bir köpegim var. Su ana kadar hic bir sıkıntımız olmadı fakat 3-4 gün önce işim gereği başka bir şehire taşınmam gerekti. Yeni şehre geldiğimizden beri kendisi eskisi gibi yemek yemiyor ve sürekli bir uyku halinde. Biz su aralar onu hic yalnız bırakmıyoruz. Uyanık oldugu zamanlarda bizimle oyun oynamayı seviyor fakat eski iştahı yok ve genellikle yemesi icin verdiğim yiyecekleri bir yere koyup saklamak istiyor. Bu durumu nasıl değiştirebiliriz? Eger strese girdiyse bu durumdan onu nasıl kurtarabiliriz? Teşekkürler.

3 CEVAP

Gofretsla

yakınınızdaki bir veterinere gidin derim.... çünkü ortam değiştirmiş ve tüyleri dökülebilir,iştahsızlık yaşayabilir ki zaten yaşamış ... belki bir derdi vardır.....

nildogcat

Depresyona girmiş olabilir.Bence bir veterinere danışın.

gulnihal

Onunla daha fazla ilgilenmeye calisin daha cok gezdirip daha cok oyun oynayin edki yerini sevmis alismis yada oraya alismis gitmek istiyor ola bilir daha cok ilgilenip gezip alistirabilirsiniz