Dostuma 500M2 Arsa İçinde Evimizin Bahçesinde Bakıyoruz Yürütüp Spor Yaptırmaya Gerek Varmı Yoksa Ba

Gilcantyazz

  1. Bahçedeki toprağı kazıp yiyor ne yapmalıyım bağlarsam psikolojisi bozulurmu ve diş dökmeye başladı

1 CEVAP

kopekhayrani

Baglarsan kötü bir ceza gibi olur sadece kızman yeterli ve bir yer belirleyin (toprak olmayan yer) 1kaç gün anlayana kadar orda bağlı kalsın sonra açın tasmayı ordan ileri gitmez arkadaşım araba çarpması dıye böyle eğitti işe yaradı