Sokak Köpeklerine Mama

ILoveF

Daha önce hep kedi besliyordum ama dükkanımıza gelip giden bir köpek var onu eli boş döndermek istemiyorum. 15 kiloluk bir torba mama almak istiyorum ama bütçem çok az. Torbası ucuza bulabileceğim ve köpeklerin severek yediği bir mama önerisi alabilir miyim?

5 CEVAP

Kuzucansu44

Ben genellikle Enjoy alıyorum sokaktaki köpeklere

Kuzucansu44

Bonacibo veya Jungle de olabilir ama en çok Enjoy'u seviyorlar

bulentbey

hepsi burda sitesinde NewDog marka var 15 kilo 82 lira gayet iyi fiyat. Aynı markanın NewCat adlı maması var kediler için, onu alıyoruz sokaktakilere. Sevmeyen kedi görmedim hiç. Köpek mamalarını da severler aynı marka sonuçta.

Enjoy var aynı sitede. 15 kilosu 108 lira onun. Birkaç ay önce onu almıştık onu da severek yediler gayet.

NewDog ve Enjoy önerim yani :D

bulentbey

Goody markası var ondan kesinlikle uzak durun. Kediler/Köpekler açlıktan ölseler yine yemiyorlar onu. Şikayetvar sitesine bakabilirsiniz alanların yarısı memnun değil. Uzak durun yani o mamadan

ILoveF

Evet goody marka kedilere almıştık bir kere yüzüne bakan olmadı. Enjoyu kediler de severek yemişlerdi. Diğer söylediğiniz markalara da göz atayım bir. Teşekkür ederim