Ben Erkek Yavru Sahiplenmek İstiyorum

merve2238

Bulunduğum.yerde hic yok lütfen bahçeli evimiz. Var. Bir can kurtarmak istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum

12 CEVAP

winilu

merhaba bizimde iki ilanımız var sitede , erkek de dişide 6 aylık ve 2 aylık yavrularımız var bakabilirsiniz.

CnRSzR54

Yuva arayanlar kısmına bakabilirsin.

merve2238

Bakıyorum da bulamıyorum :(

winilu

bu arada aksayar yazıyor hangi aksaray ?

merve2238

Niğde aksaray

serfedmrbs

barınaklardan kurtar ttavsiyem

merve2238

Buradaki barınaklar yok maelsef benim bulunduğum yerde :( :(

feverkhan

Sahibinden'de de bir sürü ilan oluyor. Evcil hayvan kategorisinden bulabilirsin.

merve2238

Sahiben.com maalesef aradigimda para karşılı ile sahiplendirdigini söylediler ve 600 TL karşılığında en güvenilir site burası olduğuna inanıyorum en azından buradan birbirimize destek oluryoruz

tugbagursoyy

sokaklarda da mı yok

milodelisi

İstanbuldan nakil bulabilirsek ve nakilinde destek olursanız 7-8 yaşında yuva bekleyen erkek, kısır siyah bir labradorumuz var sokağımızda. Birazcık yaşlı ama önemli olan son 6-7 yılında onu sevecek bir aile. Çok korumacı tam bir bahçe köpeği. Lütfen iletişim kurun benimle mesajlardan. Hertürlü bilgisini ve fotorafını atacağım

milodelisi

Yavru olduğunu görmemiştim afedersiniz:(