Kedimin Kilosu????

busedinleyici

Merhabaa^^ Benim kedim 9 aylık, henüz kısırlaştırılmamış bir erkek. Şu an yaklaşık 5 kilo, vucudunda fazla yağlar olduğunu düşünüyorum. Her kedide farklıdır fakat sizce 9 aylık bir kedi ortalama kaç kilo olur?

4 CEVAP

bbeyzvv

2 yaş için 4 kilo az
9 aylık için 5 kilo biraz fazla kısırlaşınca kısır kedi maması kullanın yoksa çok kilo alır

yasminackz

Benim kedim 2 yaşında 4 kilo veterinerimiz normal dedi sizinki sanırım fazla kilolu ama fotoğrafta da öyle gözükmüyor hiç anlayamadım

Ebra_erdem

Çok hareketliyse yağ yakiyodur olafda kısır 10 aylık 4 kg

Munevver42

Benim kedim de 6 aylık 3.70 kilo pompişim.3 öğün yiyor çokta hareketli ama aliyor. Yapı olarakta boyuna uzuyor mesela. Kilosu ideal bence veterinerim bi problem olmadığını söylemişti. Evdekiler zayıf olduğunu düşünüyor hatta o koca göbeklinin :))