Kedimin Dili

NidaE

Urfada yaşıyoruz delice sıcak haliyle kedim de çok bunalıyor dili sürekli köpekler gibi dışarıda evde klima açık olsa bile ona yetmiyor sanırım bu durumda ne yapabilirim bilgisi olan var mi?

3 CEVAP

dilaraxx

o durum bizde de var devamlı betona gidiyor ,akşama kadar kalkmıyor neredeyse,ben elimi ıslatıp başını nemlendiriyorum biraz ,birde kıyafeti ıslattıktan sonra iyicene sıkıp sırtına koyuyorum yatıyor internette okumuştum işe yaradı bende,devamlı da suyunu tazeliyorum .

Janetdm

Bizimki ısırmaya çalıştıktan sonra dilini bazen dışarıda unutuyor. Seninkinin sıcaktan olduğunu anlamışsın zaten, bence sürekli suyunu tazele, ısınmasın suyu, birde duvar kenarına yer yap ona serin bir yere, oradan kalkmaz

NidaE

Surekli duvar diplerinde zaten ama o zaman bile dil dışarda lavabonun içinde uyuyor artık kuzum
suyunu sürekli tazeliyorum ama içmiyor nemli kıyafeti bir deneyeceğim teşekkür ederim