Kedisine Klasik Müzik Dinletenler:)

selinkrk

kedisine klasik müzik dinleten ve iyileşmesine yardımcı olan veya sakinleştireniniz var mı acaba?

6 CEVAP

ZehraBulutt

Klasik müzik değil ama relaxmycat diye bir youtube kanalı var, ordaki müziklerin çok faydasını gördüm, tavsiye ederim.

selinkrk

zehrabulutt teşekkür ederim dinleteceğim:)

milesay

Geçenlerde denedim ve işe yaradı bunla alakalı makale ve açıklamalarda var sakinleştiriyor yani ama iyileşme olayını anlamadım hasta mı kediniz

selinkrk

teşekkür ederim. ben de okuduğum o yüzden merak ettim bunu yapan var mı ne gibi değişiklikler yaşadılar vs. bir haberde bir veterinerin kedilerini iyileştirirken klasik müzik dinlettiğini okudum belki deneyen vardır diye sormak istedim.

selinkrk

bu arada hayır kedim hasta değil.

Zukoo

Ben arp sesi dinletiyorum geceleri. Bence sakinleştirici etkisi var.