Aciiil

yarengur05

Tavşanım halıyı kemirmeye çalışıyor ne yapmalıyım

3 CEVAP

tuanaerol5755

bizimki kıyafetlerimizi yiyordu duvarları kemiriyordu karşı komşuya geçmeye az kalmıştı. Kemirme tahtaları var deneyin derim halıya koyun kemirdiği yere belki ona alışır

Merzela

Tavşanı evde beslemek gerçekten cok zor.

Ozge00

Evde tavşan beslenmez.beslmek istiyorsanız bunları goze almanız lazim. Bir tanıdığımin kablolarını kemirmis elektrik sorunu oldu o yüzden geri verdi sonra. Yani evde bakmak cok doğru değil hem size hem ona Zarar. Zararlı her şeyi yukarı kaldırmanız lazim kablolar prizler özellikle.