Köpeklerde Kediler Gibi Sık Yaş Mamaya İhtiyaç Duyar Mi

Ebra_erdem

Kedime su ihtiyacını gidermesi için haftada 1,2 kere yaş mama veriyorum köpeğiminde bu kadar sık yemesine gerek var mı yardimci olursanız sevinirim

6 CEVAP

Ozge00

Haftada 1 veya iki kez verebilirsiniz size kalmış. Köpeklerin suyla sorunu yok çok şükür onlar suyunu yeterince içiyor. Yani benim bilgim hu yönde . veterinere de sorabilirsiniz icinize sinmiyorsa

suleren

Haftada 1-2 sık değil ki ama:( 3-4'e çıkarmanızı tavsiye ederim bu sıcak dönemlerde.

Kuzucansu44

Ben köpeklerime haftada 2-3 kez veriyorum. Bende gerek var, veterinerim de verebileceğimi söylemişti

bbeyzvv

köpekler yeterli su içer diye biliyorum

SBKart2207

Köpekler kediler kadar az su içmiyor ama bence yine de kuru mama onlar için uygun degil

Ebra_erdem

Çok su içtiği için bende çok gerek görmüyordum merak ettiğim için sordum yanıtlarınız için teşekkür ederim :)