40 Günlük Yavru Kedi Kusuyor

Mist

Annelerini doğum için eve almıştım 40 günlük yavrularına evde bakıyordum yavrulardan biri keyifsiz 3 gündür kum eğitimi veriyordum kum yemeye çok calisri sonra ben de eğitim-sen vazgeçtim koymadım bi daha kumuna. Bir de dışkılarını yapmaya başladıklarından 1 2 gün sonra mama yemeye de başlamışlardı annelerini de emiyorlardı bu aralar anneleri az emziriyor ama bu hasta olan kedi emmiyor anne de pek ilgilenmiyor. Yavru sürekli hareketsiz gözü açık bekliuor sıcak su torbası koydum elleri ve kulakları soğuk diye sonra gitti kustu:(( Ne yapmam gerek yoğurt veriyordum inek sütü hiç icirmedim kendimi çok suçlu hissediyorum sebepsizce ne yapabilirim onun için başka

4 CEVAP

Mist

Bu kedide mantar da oluştu hatta bana bile bulaştı ikimizden de geçmesi için uğraşıyorum ona krem aldım aynı kremi kardeşinde re kulanıyorum kremden dolayı iştahsız desem kardeşi baya hareketli iştahlı kocaman oldu

nhazalsahin

Mutlaka veterinere götürün bence kedinin ciddi bir problemi var şimdi bir şey yapmazsanız sonra vicdan azabı çekersiniz

Mist

Maddi durumum yok

ipir

Veterinere goturmeniz daha sağlıklı olur ama parazitten kaynaklı da olabilir bende şuan bir yavruya geçici yuvayim ve geldiğinde poposundan kurtçuk gibi parazit dökülüyordu ve kusuyordu iştahsizdi ve ishaldi iç dış parazit yapıldı ishal için bir toz verildi