Check Up

kira02

Kedime check up yaptırmayı düşünüyorum.Yakın zamanda yaptıran var mı,fiyatı yaklaşık ne kadar tutuyor?

9 CEVAP

bademthecatt

Geçen sene 500 dü Bursada şehirden şehire değişiklik gösterebilir

bademthecatt

Zehracım tüm kan testleri nerdeyse diyebilirim. Kan kalsiyumu tarama testi,idrar tahlili,kan sayımı,kolestrol,kan şekeri,böbrek ve karaciğer testleri hatırladıklarım bunlar

Simbat

Check up gerçekten de çok önemli. Bu sayede karaciğer enziminde sorun olduğunu öğrendik ve 2 - 3 aylık süreçte özel mama ile sorunun üstesinden geldik. Bizim işlemlerimiz tüm kan testleri + iç- dış parazit aşıları ile 700 TL civarı tutmuştu. Tabi birde veterinerde beyfendiye rüşvet maması alıyoruz :D Yer Balıkesir.

Ayselgns

Bir sene önce yaptırmıştım. 550 lira ödemiştim. Veterinerinizden fiyat bilgisi alıp karşılaştırabilirsiniz.

SBKart2207

@zehrabulut http://dodoveteriner.com/tr/makaleler/kedi-ve-kopeklerde-check-up-in-onemi
Burada detaylıca anlatılmısa benziyor ben daha okumadım :)

SBKart2207

Ben de uygun vi vakitte ikisine de yaptıracağım ama ne kadar tutar bilmem .

kira02

Bence 500₺ den fazla tutmaz :/

ZehraBulutt

Buse neler dahil bu check up işlemine?

kira02

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için: )