Kedim Hamile Kaldı Mı?

1 buçuk hafta önce kedim erkek bi kediyle çiftleşti. internetten baktım ama cevap bulamadım belki bilen vardır her çiftleşmede hamile kalıyor mu kediler? normal çiftleşmede olduğu gibi saldırdı sonra da yerde yuvarlandı. hamile kalmış mıdır?

4 CEVAP

bbeyzvv

hamile kalıp kalmadığını ancak röntgen bilebilir
hamileyse bile ilk 5 hafta kısırlaştırılabiliyor beklemeden kısırlaştırın

bbeyzvv

yavrusu olması hiç iyi değil inanın bana hamilelik doğum vs o kadar zor süreçler ki anlatamam size

Anonymus552223

Kedi mi yok ortalikta, beslenen yere butun mahalle kedileri gelir. Gelmese bile muhtac kedilerde sahiplenip bahcede bakabilirsiniz. Sokaga atilmis yasam mucadelesi veren kedileri toplayin

ev kedisi değil aslında bahçede bakıyoruz 1 senedir aşısı falan yok kısırlaştırmak istemiyorum yavrusu olursa iyi olur diğer büyüyenler kaçtı :(